Skip to content

Rolety zewnętrzne

  1. Rolety zewnętrzne aluminiowe montowane na elewację w skrzynkach prostokątnych lub owalnych
  2. Rolety zewnętrzne aluminiowe w skrzynce typu INTEGRO do zabudowy w elewacji z możliwością otwierania od zewnątrz. Stosowane są najczęściej w nowo stawianych budynkach.
  3. Rolety zewnętrzne nasadzane w skrzynce typu EXTE montowane razem z oknem, z klapą otwierania od strony mieszkania. Możliwe są dwie możliwości montażu, z otwieraniem od dołu i od przodu.
  4. Rolety zewnętrzne typu RKS do zabudowy w skrzynce styropianowej montowanej w nadprożu z możliwością otwierania od strony mieszkania. Stosowane najczęściej w nowo stawianych budynkach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety zewnętrzne aluminiowe montowane na elewację w skrzynkach prostokątnych lub owalnych. Rolety zewnętrzne aluminiowe w skrzynce typu INTEGRO do zabudowy w elewacji z możliwością otwierania od zewnątrz. Stosowane są najczęściej w nowo stawianych budynkach. Rolety zewnętrzne nasadzane w skrzynce typu EXTE montowane razem z oknem, z klapą otwierania od strony mieszkania. Możliwe są dwie możliwości montażu, z otwieraniem od dołu i od przodu.W roletach zewnętrznych montujemy napędy marki SOMFY z 5-letnią gwarancją.

Napędy te posiadają regulację wyłączników krańcowych mechaniczną lub elektroniczną a także wbudowane odbiorniki radiowe. Do napędów montowana jest automatyka firmy SOMFY, również z 5-letnią gwarancją.