Skip to content

System przesuwny aluminium

Są systemami przesuwnymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu. Zabudowa systemem przesuwnym aluminiowym to system cieszący się dużą popularnością wśród naszych klientów między innymi ze względu na estetyczny wygląd i łatwość użytkowania.

System przesuwny to nowoczesne konstrukcje rozsuwalnych ścian i okien, których cechą jest prosta budowa oraz łatwy i czysty montaż. Znalazł on szerokie zastosowanie w budownictwie indywidualnym, ponieważ umożliwia wykonanie zabudowy np. ogrodu zimowego, tarasów z zadaszeniem oraz balkonów, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe pomieszczenie.

Specjalnie zaprojektowane profile aluminiowe dla tego systemu pozwalają na zastosowanie szyby zespolonej, co znacznie podwyższa standard zabudowy. Wysoka jakość aluminium,  a także innych elementów systemu gwarantuje długoletnią trwałość bez potrzeby specjalnej konserwacji i malowania.

Właściciele tarasów w domkach jednorodzinnych jak i lokatorzy mieszkań w budynkach wielorodzinnych mogą łatwo i sprawnie umyć jak i wyjąć pojedyncze okna systemu przesuwnego.